MUZYCZNE WYDARZENIE ROKU

Musical, który z marszu podbija serca widzów, zmierza do Chojnic!

Trwają przygotowania aby w Chojnicach ukazał się musical „W1KT0R14” – najnowsza produkcja grupy „Projekt Vitruvius”. Spektakl muzyczny realizowany przy współpracy Stowarzyszenia „Grupa M – możesz wszystko”, znanego Chojniczanom dzięki musicalom „Metro” oraz „Romeo i Julia”, na których wystawienie przez młodzieżową grupę teatralną – „Grupę M” wyraził niegdyś zgodę Janusz Stokłosa.
Spektakl miał premierę 25 lutego i od tego czasu wciąż zbiera pozytywne opinie. Bez wątpienia twórcy mogą uznać go za wielki sukces. Warto przy okazji wspomnieć kilka słów o aktorach.
Po fenomenalnej roli w Igraszkach z diabłem Maria Narloch nie zawiodła pokładanych nadziei. Ola Sikorska, którą wspominamy z Kopciuszka również pokazała klasę. Natomiast Piotra Bieska, Natalię Szarmach i Emilię Błocińską kojarzymy zarówno jako odtwórców głównych ról z kultowych już musicali, o których pisaliśmy wyżej, jak i znanego na całym świecie „Tańca wampirów”.
Spektakl dotychczas można było oglądać tylko i wyłącznie na deskach Ośrodka Kultury w Łęgu. Jesteśmy podekscytowani na myśl, że W1KT0R14 w końcu zawita w Chojnicach. Już teraz śmiało możemy powiedzieć, że czeka nas teartalno-muzyczne wydarzenie roku. Kiedy dokładnie?
27 kwietnia o godz. 18:00 w Hali Parku Wodnego w Chojnicach

Serdecznie zapraszamy!